Поради закладам освіти щодо дотримання правил безпеки в період новорічних свят

Поради закладам освіти щодо дотримання правил безпеки в період новорічних свят

Упродовж грудня-січня заклади освіти мають особливо слідкувати за дотриманням правил безпеки. У період новорічних свят відбувається багато заходів та активностей, які підвищують ризик виникнення надзвичайних ситуацій. Тому сьогодні, 18 грудня 2020 року, Міністерство освіти і науки України надає рекомендації щодо дотримання правил безпеки в цей час.

Серед основних порад: обережно поводитися з ялинкою та ялинковими прикрасами, уникати перевантаження розеток, не залишати без нагляду ввімкнені гірлянди та електроприлади. Також забороняється використовувати феєрверки, петарди та інші піротехнічні вироби.

У цей період керівникам закладів рекомендується провести інструктаж з пожежної безпеки серед учнів та працівників. Важливо пояснити їм головні правила безпеки життєдіяльності, порядок евакуації, а також показати, де розміщуються засоби пожежогасіння.

Кожен учасник освітнього процесу має пам'ятати, що в разі пожежі треба телефонувати за номером 101.

Як діяти в надзвичайних ситуаціях, читайте в застосунку Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Абетка ДСНС» (доступний у Play Market або на сайті).

За матеріалами Міністерства освіти і науки України