Вихованці ,,Арніки” розпочали свій відпочинок з ,,дружніх” заходів

Вихованці ,,Арніки” розпочали свій відпочинок з ,,дружніх” заходів

29 липня 2019 року розпочалася чергова відпочинкова зміна у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді ,,Арніка”. Протягом двох тижнів тут відпочиватимуть діти з Тячівської об’єднаної територіальної громади та Хустського району. Для організації цікавого дозвілля вихованців під час відпочинку в ,,Арніці” була розроблена змістовна програма.

Минув перший тиждень відпочинку, для вихованців ,,Арніки” він, зокрема, запам’ятається різноманітними організаційно-масовими, оздоровчими та виховними заходами.

Зокрема, до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведено виховну бесіду ,,Торгівля людьми – сучасний прояв рабства”. Вихованці також переглянули презентацію ,,Протидія торгівлі людьми”, що підвищило рівень поінформованості учнів щодо порушеної проблеми.

До Дня дружби психологом проведено тренінг, метою якого було виховувати  почуття справжньої дружби, колективізму, чесності, щирості у відносинах, відповідальність перед другом.

Свої знання про історію рідного краю діти збагатили під час пізнавальної екскурсії до пам’ятки військової архітектури часів Другої світової війни – бункера Лінії Арпада, що є найбільшим в Україні та одним із найкраще збережених військових об'єктів Другої світової війни.

Під час виховної бесіди ,,Булінг  у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання” вихованці ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. Учні переглянули та обговорили відеоролик про події з життя тих, хто відрізняється від більшості у спільноті, їхній емоційний стан і способи вирішення конфліктних ситуацій. Після завершення виховної години з вихованцями було проведено анкетування про протидію булінгу та вручено пам’ятку ,,Зупинимо булінг разом”.

З метою пропаганди здорового способу життя у таборі проведено день здоров’я та спортивне свято ,,Веселі старти”. Спонукати вихованців до участі в грі-змаганні, виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні якості – швидкість, прудкість, увагу, організованість, самостійність, уміння долати труднощі, бережливо ставитися та зміцнювати своє здоров’я – такі завдання ставили перед собою вихователі і разом з дітьми їм цього вдалося досягти у дружній атмосфері.

Кожен день, проведений вихованцями в ,,Арніці”, наповнений турботою та піклуванням з боку педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу, які щиро дбають про добробут та затишок дітей під час відпочинку.

02-08-2019