пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна”

Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна”

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді  є одним з найбільших закладів позашкільної освіти, у якому поряд з гуртками науково-технічної творчості налагоджено діяльність гуртків декоративно-прикладного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти. Для реалізації своїх творчих здібностей та естетичного розвитку вихованці разом з педагогічними працівниками, керівниками гуртків ЗОЦНТТУМ беруть участь у різноманітних організаційно-масових заходах, організованих у напрямку технічної творчості учнівської молоді.

Зокрема, вихованці гуртків „Оригамі” (керівник Лібак О.А.), „Паперопластика” (керівник Гораль-Тріщук О.Й.) та „Технічний дизайн” (керівник Літун Л.Ф.) долучилися до участі у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна”. Зазначений арт-проєкт започатковано відомим меценатом з           м. Кропивницький Миколою Цукановим, для участі у ньому юні аматори із усієї України надсилають свої роботи. Усього у цьому році було надіслано 3600 дитячих творчих робіт, з них 24 роботи було надіслано вихованцями ЗОЦНТТУМ. 

26 лютого 2020 року на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді в рамках Всеукраїнського арт-проєкту „Щаслива дитина – квітуча Україна” проведено виставку дитячих малюнків його учасників.

Під час відкриття експозиції директор ЗОЦНТТУМ Валерій Корсак разом з директором школи Марією Гринчук привітали усіх присутніх з такою культурною подією і подякували за творчу активність дітей у художньо-естетичному напрямі. Крім того, Валерій Корсак вручив всім учасникам конкурсу відзнаки, дипломи і цінні подарунки, що надійшли від організаторів з м. Кропивницький.

Після відзначення лауреатів та переможців на окремих дітей чекав особливий сюрприз від меценатів з м. Ужгород – Ігоря та Андреї Бойчуків. Вони нагородили цінними призами переможців Всеукраїнського конкурсу: за І місце – Катерину Полукарову, за ІІ місце – Марію Латишеву та за ІІІ місце – Марію Шуфрич. А Степана Балога, учня з особливими потребами, який знайшов своє покликання у образотворчому мистецтві, було удостоєно заохочувального призу.

Неабиякі успіхи вихованців  ЗОЦНТТУМ свідчать про наявність великого творчого потенціалу і прагнення дітей та молоді реалізовувати свої здібності у художньо-естетичному та декоративно-прикладному напрямі позашкільної освіти. Завдання закладів позашкільної освіти, педагогічних працівників, мистецьких майстрів – створити всі умови, для належного розвитку творчих здібностей та уподобань вихованців.  

 

Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна” Вихованці ЗОЦНТТУМ взяли участь у Всеукраїнському арт-проєкті „Щаслива дитина – квітуча Україна”