пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

„Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний

„Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний

20 лютого 2019 року у приміщенні ПТУ № 33 смт Великий Березний відбувся „Ярмарок вакансій”. У профорієнтаційному заході взяли участь представники Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, роботодавці, учні училища.
Мета заходу –  надати інформацію про наявність вільних робочих місць на території району, сприяти вирішенню проблеми працевлаштування учнів.
Відкриття ярмарку відбулося за участю заступника голови Великоберезнянської районної адміністрації  В.О.  Шелемона, який побажав учасникам заходу плідного спілкування, а роботодавцям – знайти майбутніх працівників підприємств.
З вітальним словом до учасників та гостей дійства звернулася  заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості О.М. Сівач, яка наголосила, що „Ярмарок вакансій” під  гаслом „Живи і працюй в Україні”  спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також ознайомлення учнів закладів загальної середньої освіти району з професіями, з яких здійснюється підготовка у закладі професійної (професійно-технічної) освіти.
Директор училища М.І.Микита презентувала навчально-матеріальну базу зазначеного закладу освіти. Керівник наголосила, що співпраця з роботодавцями – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають під час підготовки та подальшого працевлаштування кваліфікованих робітників.
Учасниками заходу були роботодавці району,серед яких: представники  ТОВ „Березнянка”, ПП „Сервісбудтранс”, КП „Комунал-сервіс”, пожежно-рятувальної частини, прикордонної служби, районного комісаріату, які пропонували понад 50 вакансій. Найбільш затребувані з них: продавці продовольчих товарів, продавці-консультанти, касири торговельного залу, викладальники товарів, водії, швачки, закрійники, слюсарі з ремонту автомобілів.
Під час ярмарку роботодавці проводили співбесіди з претендентами з метою підбору кадрів. Водночас випускники мали можливість ознайомитись із актуальною інформацією з метою подальшого працевлаштування.

За матеріалами ПТУ № 33 смт Великий Березний

„Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний „Ярмарок вакансій” у ПТУ № 33 смт Великий Березний