пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Інтернет-олімпіада з предмета „Охорона праці” серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Інтернет-олімпіада з предмета „Охорона праці”  серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Дотримання встановлених норм з охорони праці – це запорука збереження життя і здоров’я молодих робітників у процесі професійної діяльності. Саме тому значна увага приділяється вивченню спеціального предмета „Охорона праці” серед  здобувачів  професійної (професійно-технічної) освіти.
З метою підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення предмета 5 березня 2019 року на базі Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ відбулася Інтернет-олімпіада з предмета „Охорона праці”. Захід проведено з використанням веб-ресурсу http://master-test.net/uk та платформи https://pruffme.com/, що дало можливість передавати, отримувати й узагальнювати інформацію про результати учнівських робіт у режимі он-лайн та об'єктивно оцінити рівень знань учнів.
З вітальним словом до учнів звернулися Слюсарєва О.В. – директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, голова журі, Горячова Л.Б – методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, член журі та         Гондорчин Л.П – директор Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ.
Учасниками олімпіади стали представники шістнадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Максимальна кількість балів, яку міг набрати учасник – 86.

За підсумками олімпіади переможцями стали:

І місце – Куцин Ганна, учениця Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ (74 бали);

ІІ місце – Анталовці Маріанна, учениця Виноградівського ВПУ № 34 (74 бали);

ІІІ місце – Косенко Михайло, учень Тячівського професійного ліцею Закарпатської області (73 бали).

За матеріалами НМЦ ПТО у Закарпатській області, Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ