пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Міжгірський професійний ліцей відвідала народна майстриня з вишивки бісером

Міжгірський професійний ліцей відвідала народна майстриня з вишивки бісером

Вишивка – один з давніх і найбільш розповсюджених видів народного декоративно-прикладного мистецтва. На сьогодні відомо понад сто технік вишивання. Наразі популярними є техніки вишивки бісером, які поєднують в собі водночас прийоми нанизування та вишивки. Основна їх функція – оздоблення одягу і тканин для прикрашення житла. Цей захоплюючий вид мистецтва потребує не тільки вміння, але й великої майстерності та натхнення.
Нещодавно до Міжгірського професійного ліцею завітала народна майстриня з вишивки бісером, латишка за національністю, мешканка села Річка О. М. Попович.
Роботи Олени Миколаївни відомі не тільки в районі, а й далеко за його межами. Досить часто у неї замовляють картини на різну тематику.
Присутніх на виставці учнів та працівників ліцею зачарували творчі доробки майстрині. Велике здивування викликала і швидкість виконання робіт. Олена Миколаївна запевнила, що окремі вироби незначних розмірів вона створює за декілька годин. Пані Олена поділилася з бажаючими досвідом своєї роботи з опанування секретами вишивки бісером.

За матеріалами Міжгірського професійного ліцею