Участь у проєкті „Міст до професійної освіти”

Участь у проєкті „Міст до професійної освіти”

Goethe-Institut в Україні вже кілька років поспіль у рамках проєкту „Міст до професійної освіти” організовує для викладачів німецької мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіонів України інформаційні заходи, а для здобувачів освіти, які вивчають німецьку мову, різного роду конкурси. Метою заходів є популяризація німецької мови серед здобувачів освіти, підвищення рівня професійної кваліфікації викладачів німецької мови, обмін ідеями та створення власних мереж для співпраці.

З 1 квітня по 15 травня 2020 року за підтримки Goethe-Instituts в Україні відбувся онлайн конкурс з німецької мови для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Моя робота – за кулісами”, у якому взяла участь учениця першого курсу Вищого професійного училища №3 м. Мукачево з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, контролер радіоелектронної апаратури та приладів Ремета Сніжана (викладач Загребельна Н.А.).

Згідно з умовами конкурсанти надсилали фото та текстовий супровід – аудіозапис, що розкривали особливість та привабливість обраної професії. Журі конкурсу враховувало креативність, ідейність фото, а також змістовність та аргументованість текстового супроводу.

Конкурсні матеріали Ремети Сніжани стали найкращими і посіли почесне перше місце. Учасницю нагороджено безкоштовним онлайн-курсом вивчення німецької мови тривалістю 10 тижнів.