Профорієнтаційні бесіди з ліцеїстами

Профорієнтаційні бесіди з ліцеїстами

Добігає кінця цикл профорієнтаційних бесід у першому семестрі для ліцеїстів 2 курсу Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради. Майбутні випускники вже зустрілися з викладачами провідних вищих військових навчальних закладів, а саме Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут, Національної академії Національної гвардії України, Національної академії Державної прикордонної служби, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Представники вузів розповідали про переваги навчання у кожному з них. Ознайомили ліцеїстів з правилами вступу, умовами проживання та перспективами після здобуття відповідної освіти.
Вибір професії – справа не з простих. Як показує досвід, ліцеїсти підходять до цього питання розсудливо та відповідально. Адже розуміють, що вибір професії – це вибір майбутнього.

За матеріалами сайту Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради