Актуально про головне

Відповідно до Плану роботи департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації на 2016 рік 24 лютого 2016 року відбулася нарада керівників закладів обласного підпорядкування, яку провела Сопкова Г.І., директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Серед питань порядку денного розглянуто основні напрямки реформування освітньої галузі та закінчення 2015/2016 навчального року тощо.
Серед пріоритетів на найближчий час визначено заходи щодо змін у напрямку позашкільної освіти, реформування системи інтернатних закладів та створення належних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами у спеціальних та інклюзивних класах (групах) у загальноосвітніх навчальних закладах. У зв’язку із цим йшлося також про підготовку спеціалістів, які викладатимуть у таких класах. Наразі відповідну освіту можна здобути в УжНУ та Київському університеті ім. М. Драгоманова, з яким департамент уклав угоду.
З урахуванням зазначеного необхідно посилити консультативно-роз’яснювальну роботу з батьками, наголосила Ганна Сопкова. 
З її боку акцентовано увагу і на особливостях цьогорічного проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання відповідно у 4, 9– х та 11– х класах; організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Увагу керівників навчальних закладів було звернуто на неухильне дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та покращення кадрової політики, що на сьогодні потребують особливого підходу.
Підсумком наради стало переконання в тому, що саме від злагодженої та системної роботи усіх напрямків організації навчально-виховного процесу та управлінської діяльності залежить результативність роботи навчального закладу зокрема та освітньої галузі області в цілому.

24-02-2016