З 8 до 21 червня 2026 року на базі філії „Арніка” Комунального закладу позашкільної освіти „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради відпочивали діти з Вишківської, Костринської територіальних громад та діти з Київщини і Чернігівщини.
Наповнені свіжим гірським повітрям, теплом дружби та безліччю яскравих подій, ці дні стали справжньою пригодою для кожного.
Протягом зміни вихованці брали активну участь у спортивних змаганнях, естафетах, туристичних іграх, квестах, інтелектуальних вікторинах, конкурсах, творчих вечорах, розважальних програмах та різноманітних майстер-класах.
Важливе місце в житті табору посіли екскурсії та пішохідні прогулянки. Під час мандрівок околицями села діти знайомилися з природою рідного краю, спостерігали за навколишнім світом, вчилися дбайливо ставитися до довкілля та вдосконалювали свої туристичні навички. Екскурсійні поїздки подарували вихованцям нові знання, яскраві враження та незабутні емоції, сприяли розширенню світогляду, ознайомленню з історико-культурними пам’ятками та традиціями Закарпаття.
Цікавим та пізнавальним заходом стала зустріч із представниками ювенальної поліції та ДСНС, під час якої було проведено бесіду про права та обов’язки дітей, відповідальність за власні вчинки, правила безпечної поведінки у громадських місцях та в мережі Інтернет. Зустріч пройшла у формі відкритого спілкування, під час якого вихованці отримали корисні поради та відповіді на свої запитання.
Яскравими подіями зміни стали шоу талантів, конкурси „Містер Арніка” та „Міс Арніка”, музичні виступи, танцювальні номери та флешмоби. Такі заходи допомогли дітям розкрити свої таланти, проявити ініціативність, творчість та впевненість у власних силах.
Упродовж зміни проводилися заходи еколого-натуралістичного, національно-патріотичного, туристсько-краєзнавчого та фізкультурно-спортивного спрямування. Вихованці вчилися працювати в команді, поважати один одного, бути відповідальними, самостійними та активними учасниками життя табору.
Тут панувала дружня, позитивна атмосфера, діти проявляли активність, дисциплінованість, взаємодопомогу та повагу один до одного. Постійно здійснювався контроль за дотриманням режиму дня, правил особистої гігієни та безпеки життєдіяльності.
Підсумовуючи роботу відпочинкової зміни, можна зробити висновок, що всі заплановані заходи були проведені на високому рівні, а поставлені виховні цілі досягнуті. Діти отримали багато позитивних емоцій, збагатили свої знання, здобули новий досвід, знайшли нових друзів та з користю провели час у таборі „Арніка”.