Добрі справи плекають дитячі серця. Благодійна акція вихованців закладів позашкільної освіти до Дня захисту дітей

Добрі справи плекають дитячі серця. Благодійна акція вихованців закладів позашкільної освіти до Дня захисту дітей

Днями в області широко відзначено День захисту дітей. Усі дитячі заходи цього року приурочено до 30-ї річниці незалежності України.

Неабияку активність у проведені тематичних заходів проявили обласні заклади позашкільної освіти, на базі яких відбувся арт-челендж ,,Яскравий світ дитинства”, присвячений Дню захисту дітей та 30-й річниці незалежності України. У них проведено тематичні виставки, інтерактивні інсталяції, творчі майданчики, пізнавальні екскурсії, квести для дітей, а у приміщенні обласної державної адміністрації – виставку творчих досягнень вихованців закладів позашкільної освіти під назвою ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” та нагородження кращих вихованців і педагогічних працівників.

На виставці творчих досягнень вихованців закладів позашкільної освіти, яку на відкритті відвідали голова облдержадміністрації Анатолій Полосков та перший заступник голови обласної ради Андрій Шекета, представлено дитячі вироби декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, матеріали творчих досліджень і тематичних проєктів за художньо-естетичним, науково-технічним, еколого-натуралістичним і туристсько-краєзнавчим напрямами учнівської творчості.

Після завершення виставки вихованці закладів позашкільної освіти вирішили передати свої кращі доробки у дарунок своїм одноліткам вихованцям інклюзивно ресурсних центрів та провести благодійну акцію ,,Вихованці-позашкільники дарують усмішки дітям Закарпаття”.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації підтримав проведення дитячої благодійної акції і виставкові експонати, виготовлені  талановитими дітьми-вихованцями закладів позашкільної освіти, передано до інклюзивно-ресурсних центрів територіальних громад Ужгородського району.

Творити добро – легко і приємно!

 

 

  

  

 

08-06-2021