Гортаємо сторінки Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”: сторінка друга

Гортаємо сторінки Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”: сторінка друга

Сьогодні ми презентуємо другу сторінку нашого репортажу про проведення цьогорічного Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” в онлайн-режимі.

Як і анонсували, до Великодня ми щодня представлятимемо надіслані департаменту фото- і відеоматеріали, що якнайкраще розкривають тематику фестивалю-конкурсу.

За кожною роботою – клопітка праця, бажання поділитися радістю від творчого процесу втілення задуму і створення образу, пов’язаного з традиціями святкування Великодня на Закарпатті. Кожен виріб – писанка, рушник, композиція – це побажання добра, очікування радості від прийдешнього свята.

Віримо, що представлені матеріали нікого не залишать байдужими, а навпаки –  додадуть сил і віри протистояти негараздам і викликам часу, вселять надію та оптимізм, дозволять зупинити шалений ритм життя і дадуть можливість замислитися, як у нашій родині готуються до Пасхи, як я, залишаючись вдома, можу стати частиною загального свята, зберігши при цьому здоров’я своє та навколишніх.

Переконані, що Ви з вдячністю і захопленням  переглядатимете роботи від міст Ужгород, Берегово і Хуст, а також закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування.

Святкуймо Великдень разом!

 

 

13-04-2020