Гортаємо сторінки Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”: сторінка шоста

Гортаємо сторінки Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”: сторінка шоста

У ці передвеликодні дні на більшості подвір’їв закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування можна побачити розгорнуту тематичну композицію „Традиції пасхальних свят: від давнини до сучасності”.  У такий спосіб учнівські та педагогічні колективи вирішили продемонструвати свою участь у  Шостому обласному фестивалі-конкурсі „Воскресни, писанко!”.

Серед експонатів – герої народних казок, її величність Писанка (від малої до великої), квіти, птахи, ягнята та ін. Усе задля того, щоб створити атмосферу свята і передати головну ідею фестивалю-конкурсу: збереження і відродження  українських народних традицій, створення умов для творчого і духовного розвитку дітей.

Шоста сторінка нашого репортажу презентує роботи, виконані учнями з особливими потребами, а також тими, для яких школа замінила рідний дім.

Із хорошими і щирими думками учні і працівники закладів освіти  виготовили безліч різних писанок для оформлення „великоднього дерева”, а також підготували чимало інших великодніх атрибутів. Кожна диво-писанка, вишитий рушник, мінікомпозиція демонструють наполегливість, старанність і творчий підхід у розкритті тематики фестивалю-конкурсу. При цьому уся тематична композиція відтворює споконвічні традиції наших предків, що бережно передавалися від покоління до покоління.

У них закладено любов, уміння цінувати духовне, а не матеріальне, а також такі загальнолюдські цінності як повага, щирість, доброта, працелюбність.

Нині ми переосмислюємо прості речі. Будучи роз’єднані фізично, ми стаємо ще більш близькими духовно. Родина, щирі стосунки з близькими людьми, віра  у завтрашній день, чисті помисли, добрі справи – те, чого ніхто й ніщо не може позбавити.

Ми перегорнули останню сторінку нашого фотоальбому. Дякуємо кожному учаснику, кожній родині. Хочемо вірити, що упевненість у тому, що справа, якою ми займаємося, не є марною, що у своєму бажанні миру, здоров’я, спокою, благополуччя кожній родині – ми єдині, додадуть нам сил, терпіння, наполегливості у подоланні тимчасових негараздів.  

Святкуймо Великдень разом і будьмо здорові!

16-04-2020