Гуртківці Закарпатського центру туризму змагалися у Кубку України з велосипедного туризму

Гуртківці Закарпатського центру туризму змагалися у Кубку України з велосипедного туризму

З 19 до 22 вересня 2019 року у м.Кропивницький пройшли змагання з велосипедного туризму – Кубок України серед юнаків і юніорів. Крім спортивної команди вихованців Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (тренери Більце А.П та Монич О.О.), у цих змаганнях взяли участь збірні команди з Кіровоградської, Вінницької, Сумської та Харківської областей.

Урочисте відкриття Кубку України з велосипедного туризму відбулося на базі Кіровоградського центру туризму з участю представників Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кропивницької міської ради та інших.

Програма змагань складалася з різноманітних видів дистанцій: ,,Велоралі” (командні змагання), ,,Комплексна дистанція”, ,,Фігурне водіння велосипеда”, ,,Тріал” (особисті-командні змагання). Під час дводенних змагань учасники долали складні технічні етапи, а справжньою перевіркою на витривалість стало велоралі протяжністю 41 кілометр. За підсумками випробувань визначено переможців Кубку: перше місце посіла команда Вінницької області, друге місце команда Харківської області, а третє місце  команда Сумської області, яких організатори змагань нагородили кубками, медалями та грамотами.

Вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді не мали вагомих здобутків на цих змаганнях, однак здобули новий досвід та корисні навички.

За матеріалами ЗЦТКЕСУМ

26-09-2019