Ігор Шинкарюк нагородив переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» та учасників експозиції до Великодніх свят

Ігор Шинкарюк нагородив переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» та учасників експозиції до Великодніх свят

Сьогодні в ПАДІЮНі відзначили учасників та переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

За дорученням очільника Закарпатської облдержадміністрації їх привітав і нагородив Ігор Шинкарюк, заступник голови ОДА.

«Ми пишаємося досягненнями наших талановитих дітей!

Кожен їхній великий успіх чи маленька перемога – це кропітка праця та неймовірні старання, які, безперечно, заслуговують на визнання.

Ці діти – творці завтрашнього дня, вони – наше світле майбутнє», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Конкурс на найкращий подарунок для мами тривав майже три місяці. Його учасниками стали учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а також учні І курсу закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття.

Діти віком від 11 до 16 років змагалися у трьох номінаціях. На третьому (обласному) етапі журі обирало найкращих серед 160 креативних учасників.

Переможцями обласного конкурсу у номінації «Лист мамі» стали:

І місце – Ярослава Довбак (Королівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. №1 Королівської селищної ради; 9 клас);

ІІ місце – Вероніка Тарасюк (Горондівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. Горондівської сільської ради; 8 клас);

ІІІ місце – Валерія Чубірка (Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів; 10 клас).

Призові місця у номінації «Вірш мамі» посіли:

І місце – Артем Книш (Полянський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району; 8 клас);

ІІ місце – Вікторія Драгун (Новоселицька загальноосвітня школа І – ІІІ ст. Нересницької сільської ради Тячівського району; 8 клас);

ІІ місце – Анастасія Літка (Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ст.; 8 клас);

ІІІ місце – Христина Дочинець (Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. Керецьківської сільської ради; 8 клас).

Переможцями у номінації «Малюнок мамі» стали:

І місце – Поліна Гайович (Буштинський ліцей Буштинської селищної ради; 5 клас);

ІІ місце – Поліна Попіш (Стройненська гімназія Свалявської міської ради; 5 клас);

ІІІ місце – Ніколетта Манюра (Чертезька загальноосвітня школа І – ІІ ст. Середнянської селищної ради; 7 клас).

Переможці та учасники конкурсу отримали відзнаки та грошові премії.

Окрім цього, відбулося нагородження учасників експозиції до Великодня, яка у святкові дні була розгорнута на площі Народній в Ужгороді.

У виставці взяли участь 16 закладів загальної середньої та позашкільної освіти обласного підпорядкування та 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття.

Містяни та гості обласного центру майже впродовж двох тижнів мали можливість оглянути 32 оригінальні мінілокації, де були представлені дитячі роботи і тематичні композиції до Великодня.

 

 

 

 

 

 

15-05-2021