Ігрові набори LEGO Play Box для учнів перших класів Закарпатської області

Ігрові набори LEGO Play Box для учнів перших класів Закарпатської області

У рамках реалізації Концепції „Нова українська школа” та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation Закарпатська область безоплатно отримала ігрові набори LEGO Play Box.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2019 № 1400 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої  освіти Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької обласних державних адміністрацій ігровими наборами LEGO Play Box” департаментом  отримано та 4 – 5 грудня 2019 року роздано місцевим органам управління освітою 1290 ігрових наборів, завдяки яким першокласники зможуть випробувати найкращі ігрові методики навчання.

Набори відкриють цілий комплекс можливостей для розвитку у дітей мислення, мовлення, уваги, оперативної пам’яті, самоконтролю, ментальної гнучкості. Слід відзначити, що гра з ЛЕГО спрямована на розвиток здатності співпрацювати у команді, співпереживати за результат спільної праці, вміння слухати однолітків та долучатися до їх ідей та пропозицій.

06-12-2019