Інформаційні технології – крок у майбутнє

Інформаційні технології – крок у майбутнє

На сьогодні найбільш точно характеризують життя і потреби сучасного суспільства саме інформаційні технології. Це виклик часу. Тому завершальним акордом ІІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стала олімпіада з інформаційних технологій.

8 – 9 лютого на базі ДВНЗ „Ужгородський національний університет” юні айтішники – 56 учнів закладів освіти Закарпаття – змагалися у двох турах та виконували завдання на комп'ютерах з використанням основних офісних додатків та проходили тестування.

Привітала учасників олімпіади Оксана Іваць, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, та наголосила, що в руках знавців інформаційних систем – майбутнє комп'ютерних технологій, від них залежить те, якими способами людство буде передавати й отримувати інформацію.

Голова журі Петро Горват, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж інженерно-технічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат фізико-математичних наук, закцентував на сферах інформаційних технологій, що користуються особливим пріоритетом і тому в них зосереджено порівняно більше ресурсів для розвитку. Адже зростає потреба у фахівцях з розробок веб і мобільних додатків.
Інна Шаркадій, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач інформатики, ознайомила учасників із перебігом олімпіади та побажала успіху.

 

10-02-2020