пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

ЮНІСЕФ та Державна служба якості освіти запрошують вчителів підвищувати кваліфікацію щодо безпеки в школі

ЮНІСЕФ та Державна служба якості освіти запрошують вчителів підвищувати кваліфікацію щодо безпеки в школі

18 листопада 2020 року відбувся вебінар «Ресурси для дистанційної і очної підготовки вчителів з питань безпечної і дружньої до дитини школи та компетентнісного навчання».

Захід відкрила Надія Жуган, начальниця відділу департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, яка вказала на важливості підвищення кваліфікації вчителів з питань безпеки в закладах освіти, зокрема й зважаючи на пандемію, як складової формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти школи.

У ході заходу Володимир Пономаренко, керівник проєктів громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», розповів про особливості підготовки вчителів щодо безпечного й здорового освітнього середовища та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також представив зміст шести онлайн-курсів для підвищення кваліфікації вчителів:

  • «Безпечна і дружня до дитини школа: Ключові ідеї і засадничі принципи»;
  • «Теоретичні основи формування здоров’язбережувальної компетентності»;
  • «Вчимося жити разом: Теоретичні основи розвитку соціальних навичок дітей і підлітків»;
  • «Освіта на основі життєвих навичок: Теоретичні і методичні основи»;
  • «Теоретичні основи компетентісного навчання за інтегрованим курсом “Я досліджую світ”»;
  • «Заклади освіти в умовах епідемії».

Зміст курсів безпосередньо пов’язаний з ключовими компонентами безпечної і дружньої до дитини школи, НУШ та системи забезпечення якості освіти. За результатами навчання рівень підготовленості педагогів до практичного застосування набутих компетентностей зростає майже на 50%.

Вебінар відбувся в межах реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Державною службою якості освіти України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Довідково.

Оцінити рівень безпеки в школі можна, скориставшись рекомендаціями до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти «Абетка для директора».

За матеріалами Державної служби якості освіти України

19-11-2020