Літня оздоровча кампанія – 2021. Організований відпочинок дітей у філії ,,Едельвейс” ЗЦТКЕСУМ

Літня оздоровча кампанія – 2021. Організований відпочинок дітей у філії ,,Едельвейс” ЗЦТКЕСУМ

Завершилася перша відпочинкова зміна у філії ,,Едельвейс” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, під час якої групи дітей Ужгородської, Іршавської та Рахівської територіальних громад зміцнили тут своє здоров’я, розвинули творчі здібності, з користю і змістовно провели початок літніх канікул.

 1 червня у відпочинковому таборі відбулися організаційно-масові виховні, інформаційно-просвітницькі заходи до Дня захисту дітей, приурочені до 30-ї річниці незалежності України. Вихователями Юртин Т.В., Мешко М.В., керівником гуртка Стряпко В.В. проведено талант-шоу  ,,Ми – твої діти, ми твої квіти, ми, Україно, – надія твоя”.

 

Педагогічними працівниками організовано відеопрезентацію до 50-річчя з дня народження Олега Майбороди, сучасного українського дитячого письменника, після чого діти охоче взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті ,,Український рушник”.

 

З неабияким інтересом вихованці брали участь у майстер-класах, організованих педагогічними працівниками Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості.

 

Практичним психологом проведено з вихованцями філії ,,Едельвейс” гру-квест  ,,Молодь обирає здоров’я”, діти виконували завдання на тематичних станціях ,,Мелодія здоров’я”, ,,Майстерня здоров’я”, ,,Без права на помилку”, ,,Зрозумій мене” та інші, під час яких в учасників формувалися навички здорового способу життя, несприйняття негативного впливу алкоголю, тютюну та наркотиків.

 

Здоровий спосіб життя – це запорука гарного настрою, заряду бадьорості та життєвої енергії, керуючись цими критеріями, інструктором з фізкультури  був проведений футбольний турнір на першість філії.

 

Організовано та проведено спортивні змагання ,,Хто зі спортом дружить, той здоров’я береже!”, ,,Три ,,С”  –  Сильні, Сміливі, Спритні”.

 

Проведено настільну гру ,,Пригоди у країні Здоровляндії”.

 

Після оновлення оздоровчої матеріально-технічної бази філії ,,Едельвейс” тут було облаштовано соляну кімнату. Усі вихованці філії під наглядом і згідно з рекомендаціями медичних працівників відвідували соляну кімнату, що позитивно впливало на хід відпочинку і зміцнення здоров’я дітей.

 

Практичним психологом організовано та проведено тренінгове заняття до Міжнародного дня безвинних дітей – жертв агресії ,,Ми – проти насильства та агресії”,тренінгове заняття ,,Друг – це другий Я”.

  

 З вихованцями філії ,,Едельвейс” проведено інтелектуально-розважальну гру  ,,Хлопці та Дівчата”.

 

Під час відпочинку для вихованців проведено автобусні екскурсії у м.Мукачево з відвіданням історичної пам’ятки середньовічної архітектури замку ,,Паланок”,

 

до Закарпатського обласного музею народної творчості, архітектури та побуту,

 

вихованці також прослухали краєзнавчий усний журнал-подорож ,,Визначні місця Закарпаття”.

 

Педагогічними працівниками Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” проведено змістовні майстер-класи, розвиваючі ігри, гуртки з паперопластики, театрального мистецтва та інші творчі заходи з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти.

 

Свої творчі уміння та музичні знання  вихованці проявили під час участі у вікторині ,,Угадай мелодію”.

 

З вихованцями філії ,,Едельвейс” проведено бібліотечно-пізнавальну годину до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища та відеопрезентацію – до Дня журналіста.

  

 Серед дозвіллевих заходів найбільш цікавою для вихованців була конкурсна програма ,,Караоке”.

 

Відбувся конкурс-проект ,,Місце, де я народився”,проведено гру-квест  ,,Ключі від табору” .

 

 Проведено профілактичний виховний захід-бесіду ,,Увага! Дорожні знаки!”.

 

Під час відпочинкової зміни організовано роботу творчих гуртків декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва ,,Паперопластика”,,Оригамі”,

  

заходи туристсько-краєзнавчої спрямованості (туристичний квест),

еколого-просвітницькі заходи (віртуальна подорож, приурочена до Всесвітнього дня океанів).

Працівниками Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено цікавий майстер-клас з природоохоронної тематики.

 

Вихователями філії та практичним психологом підготовлено відеоролик до Всесвітнього дня боротьби із дитячею працею, який було презентовано вихованцям під час організованого перегляду.

 

Під час урочистого закриття першої відпочинкової зміни у філії ,,Едельвейс” проведено нагородження найактивніших вихованців-учасників організаційно-масових заходів.

14-06-2021