Майбутні біологи змагалися за першість

Майбутні біологи змагалися за першість

25 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 93  учні 8–11-х класів закладів освіти Закарпаття взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

На тому, що біологія – наука ХХІ століття, яка невпинно рухається вперед і у світовому масштабі важлива як дослідження про людський ресурс, акцентували у своїх вітальних словах Гасинець Я.С., декан біологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат біологічних наук, доцент, і Вакерич М.М., голова журі, доцент кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології біологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат біологічних наук.

Участь в олімпіаді – це результат нелегкої праці, що заслуговує на повагу. Кожен учасник ІІІ етапу уже здобув певну перемогу, а надія стати найкращим – це крок до успіху.

Визначити найкращого допоможе об’єктивне і фахове журі.

Азарту і натхнення у чесній боротьбі побажали учасникам Іваць О.М., заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, і Бокоч О.С., експерт-консультант, завідувач кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

27-01-2020