Малюнок – як дзеркало почуттів і переживань

Малюнок – як дзеркало  почуттів і переживань

У Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” представлено експозицію із 22 робіт учасників обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”.  Нагадаємо, що конкурсантами є учні 5 – 7 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Кожен малюнок – це частинка його автора, який, попри юний вік художника, відображає відношення до життя, показує власний стиль, відтворює емоції, бажання, знання.

Роботи учасників конкурсу, об’єднані однією темою, цілком осмислено за допомогою кольору, композиції по-різному розкривають внутрішній світ конкурсанта і  образ найріднішої людини.

Щирість і ніжність у стосунках з мамою юні художники передали за допомогою теплих тонів. Особливу прихильність висловили соковитими, яскравими кольорами.

Усі відтінки зеленого, синього і жовтого кольорів, яскравий жовтий і стримані червоні фарби створюють не тільки вражаючу палітру, а й ніби промовляють про те, наскільки дорогими і потрібними є ті, кому присвячені ці роботи.

Любов і відданість, повага і захоплення – вони відчуваються у кожному малюнку.

А що може бути найкращим для митця, ніж те, що його талант помітили, його роботою захоплюються…

Тож пропонуємо переглянути виставку творів образотворчого мистецтва і скласти своє враження про витвори талановитих, перспективних і таких відкритих серцем юних митців.

14-05-2020