Модель майбутнього позашкілля обговорено на Всеукраїнському форумі, присвяченому Дню працівників позашкільної освіти України

Модель майбутнього позашкілля обговорено на Всеукраїнському форумі, присвяченому Дню працівників позашкільної освіти України

25 вересня відзначається день працівників позашкільної освіти України. З нагоди Дня позашкілля в Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський форум ,,Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього”, участь у якій взяли, керівники Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, керівники та кращі педагогічні працівники закладів позашкільної освіти, представники закладів вищої освіти, державних органів та органів місцевого самоврядування різних рівнів, працівники обласних органів управління освітою, громадські діячі.

У вітальному слові до учасників форуму міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до всіх працівників позашкільної галузі зі словами подяки за сумлінну працю з виховання дітей та молоді, розповів про реалії сьогоденної позашкільної освіти.

,,Щорічно у вересні відбуваються урочисті заходи до Дня позашкілля і така подія привертає увагу до позашкілля усіх верств населення. Нещодавно ми відзначали 30 років відновлення незалежності України і у весь цей час саме позашкільна освіта виступала тим драйвером розвитку креативності дитини, а також вчителя, який докладав зусиль для розкриття таланту вихованців. Позашкілля вистояло і віднайшло шляхи свого розвитку, створивши унікальну систему навчання, виховання та розвитку особистості, забезпечивши міцне підґрунтя для прогресивної трансформації цієї системи. На сьогодні позашкілля є інструментом, який дозволяє розкрити потенціал дитини, схильність до тих чи інших галузей науки”, – зауважив у вступному вітальному слові міністр Сергій Шкарлет.