МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін у додаток до наказу МОН від 09 січня 2019 року № 17»

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін у додаток до наказу МОН від 09 січня 2019 року № 17»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 09 січня 2019 року № 17». Проєкт передбачає доповнення системи оцінювання діяльності закладу загальної середньої освіти, що відбуватиметься під час проведення інституційного аудиту. Вона стає комплексною та заздалегідь відомою  закладам освіти. Така система включатиме:

- напрями оцінювання;

- вимоги/правила організації освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти;

- критерії оцінювання;

- індикатори оцінювання;

методи збору інформації.

Критерії та індикатори оцінювання було апробовано Державною службою якості освіти України на базі 12 закладів загальної середньої освіти. За результатами апробації їх було доопрацьовано спільно з представниками закладів освіти та громадськості.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 20 вересня 2019 року на електронні адреси:

За матеріалами сайту МОН

22-08-2019