На Мукачівщини у сільській школі відкрили оновлений спортзал

На Мукачівщини у сільській школі відкрили оновлений спортзал

У п’ятницю, 22 листопада, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко взяв участь у відкритті оновленої та сучасної спортивної зали Бобовищенської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Мукачівського району після реконструкції.       
Керівник краю Ігор Бондаренко разом з директором департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганною Сопковою перерізали стрічку, яка символізує майбутні спортивні перемоги учнів  цього навчального закладу на районних, обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях.
Першим із гостей до присутніх святкового дійства звернувся Ігор  Самійлович, зазначивши:
- Як і кожен з вас, щиро хочу, щоб у кожному закладі освіти краю для кожної дитини були створені належні умови для самореалізації. Розумію і знаю, що є над чим працювати для здійснення озвученого. Державної підтримки потребують заклади дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти області. 
Посадовець запевнив, що обласна влада надалі буде зміцнювати матеріально-технічну базу закладів освіти через будівництво, реконструкцію та  проведення капітальних ремонтів. Він також підкреслив, що в новому залі - і нові можливості для відкриття, і розкриття нових спортивних талантів учнів.
За словами директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганни Сопкової, на ремонт цієї спортивної зали виділено кошти освітньої субвенції у сумі півмільйона гривень. У цьому чудовому, оновленому залі тепер будуть відбуватися такі уроки фізкультури, що діти із задоволенням ходитимуть на них, аби набиратися здоров’я, снаги і сили. 
Після урочистої церемонії вдячні учні продемонстрували гостям гарно підготовлену програму, продемонструвавши і спортивні трюки, декламовані вірші, вокальні та хореографічні здібності. 
Цього ж дня Ігор Бондаренко у с.Бобовище відвідав дошкільний навчальний заклад №1 та ознайомився з його роботою.

За матеріалами прес-служби Закарпатської облдержадміністрації

24-11-2019