На Закарпатті пройде ІІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На Закарпатті пройде ІІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Цього року Закарпаття стало платформою для проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про це повідомив очільник ОВА Віктор Микита.

За його словами, 180 вихованців «Джури», 30 керівників роїв, 40 інструкторів-тренерів та організаторів із 15 регіонів України прибули до нашої області у сформованих, підготовлених і злагоджених роях і куренях для участі у військово-патріотичній грі та визначення найкращих.

«Протягом тижня «соколи», «джури» та «котигорошки» випробовуватимуть себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах, – зазначив Віктор Микита. – На сміливців очікують туристичні естафети, тактична медицина, завдання на знання історії козацтва та рідного краю, таборування, звіт про виконані добрі справи для людей і держави та багато іншого».

«Джура» – це форма позакласної роботи з патріотичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості та спортивно-оздоровчої роботи, що в умовах сучасних зовнішніх загроз стає основою майбутнього захисту країни.

За матеріалами Закарпатської ОВА


18-08-2022