На Закарпатті відзначили 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України та вшанували подвиг її Героїв

На Закарпатті відзначили 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України та вшанували подвиг її Героїв

Сьогодні ми відзначаємо 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України.

Для кожного з нас це велична дата, яка нагадує, що українці всю свою історію прагнули бути незалежними, боролися за своє майбутнє дипломатією та зі зброєю в руках.

Карпатська Україна закладала основи майбутньої соборної України, незалежність якої й сьогодні виборюють на фронті нащадки січовиків від терористичного утворення під назвою рф.

Тоді закарпатці стали на захист своєї молодої країни, адже юнаки і дівчата боронили Карпатську Україну на Красному Полі під Хустом, багато було розстріляно й багато закатовано в концентраційних таборах.

Минуло 84 роки, нащадки героїв Карпатської України знову виборюють нашу незалежність у найзапекліших боях, віддаючи найцінніше – свої життя.

Кращі ліцеїсти  обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та представники влади Закарпаття долучились до вшанування полеглих на Красному Полі.

Вічна пам’ять полеглим у боях за незалежну та соборну Україну!

Слава героям Карпатської України!

Слава Україні!

15-03-2023