Нагороджено переможців і учасників обласного конкурсу „Кращий заклад дошкільної освіти”

Нагороджено переможців і учасників обласного конкурсу  „Кращий заклад дошкільної освіти”

Із 2009 року кожні два роки з метою привернення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем дошкільної освіти в області проводиться конкурс „Кращий заклад дошкільної освіти”.

За десять років, що минули з часу проведення конкурсу вперше, відкрито 83 заклади дошкільної освіти, суттєво покращено матеріально-технічну базу садочків, відсоток охоплення дітей зріс із 42% до 86%, а його учасниками стали 137 закладів дошкільної освіти.

Цьогоріч матеріали на ІІ (обласний) етап конкурсу подали 27 закладів дошкільної освіти: 12 закладів дошкільної освіти міської та 15 – сільської місцевості.

За підсумками конкурсу переможців у кожній із номінацій  нагороджено Почесною грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації та грошовою премією у сумі: за І місце – 50 000 грн, за ІІ місце – 40 000 грн, за ІІІ  місце – 30 000 гривень. Крім того, грошовою премією у розмірі 10 000 грн відзначеного кожного учасника конкурсу.

Вручаючи нагороди, Ольга Травіна, заступник голови обласної державної адміністрації, адресувала присутнім дошкільникам слова вдячності від голови обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка за нелегкий, але такий важливий щоденний труд і вихованні нашого майбутнього. Вона побажала всім успіхів та невпинного руху вперед, наголосила, що діяльність облдержадміністрації та департаменту освіти і науки облдержадміністрації направлена на вирішення всіх злободенних питань і є максимально відкритою та прозорою. В області й надалі буде продовжено освітню реформу, у тому числі і в галузі дошкілля, а участь в обласному  конкурсі „Кращий заклад дошкільної освіти” є мотивацією для кожного  керівника і колективу, який він очолює, на шляху досягнення результату та успіху в роботі.

Переможцями конкурсу „Кращий заклад дошкільної освіти” у 2019 році у номінації „Міська місцевість” стали:

І місце – Заклад дошкільної освіти № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради;

ІІ місце – Мукачівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 10 Мукачівської міської ради;

ІІІ місце – Тересвянський дошкільний навчальний заклад „Веселка” Тересвянської селищної ради Тячівського району.

У номінації „Сільська місцевість”:

І місце – Макарівський дошкільний навчальний заклад Макарівської сільської ради Мукачівського району;

ІІ місце – Дошкільний навчальний заклад загального розвитку с. Жорнава Великоберезнянського району;

ІІІ місце – Довжанський дошкільний навчальний заклад № 1 (ясла-садок) загального розвитку Довжанської сільської ради Іршавського району.

Переможців та учасників нагороджено Почесними грамотами департаменту та грошовими преміями.

Усі учасники заходу відвідали відділ дошкільного розвитку „Радість”, який працює уже 25 років у позашкільному закладі освіти „ПАДІЮН”, та мали нагоду побачити хореографічні успіхи та почути декламаторські здібності  вихованців цієї школи.

Приємною несподіванкою став виступ Софії Носенко, нині учениці класичної гімназії Ужгородської міської ради, яка ще у грудні 2009 року, будучи чотирирічною дівчинкою, зі сцени „ПАДІЮНу” озвучила керівникам місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування свою дитячу мрію – будувати нові садочки у кожному місті та селі нашої області.

18-09-2019