Національно-патріотичне виховання в дії: рій „Орли” Великоберезнянсього району взяв участь у Зборі активістів гри „Джура” – ,,Школа джур козацьких”

Національно-патріотичне виховання в дії: рій  „Орли” Великоберезнянсього району взяв участь у Зборі активістів гри „Джура” – ,,Школа джур козацьких”

З 6 до 14 липня 2019 року на базі дитячого центру соціальної реабілітації „Перлина Придніпров’я” с. Орлівщина Новомосковського району Дніпровської області вперше проведено Збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)  (середня вікова група) – ,,Школа джур козацьких”. Участь у ньому брали рої-переможці або рої-призери Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри „Сокіл” („Джура”) віком 11-14 років. Закарпаття представив рій „Орли” Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Великоберезнянського району.

Збір проводився з метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнів, виховання в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму, гуманізму, здатності до самоаналізу і самовиховання.  Протягом 10 днів юні джури пройшли  курс підготовки за умовами, максимально наближеними до тих, що передбачені програмою               ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-партіотичної гри „Сокіл” („Джура”). Програма Збору виявилася важкою і вагомих здобутків досягнуто не було, однак рій ,,Орли” взяв участь у вишколі,  гутірках за різними напрямками, козацьких іграх на тему виявлення диверсантів та майстерок за окремою програмою.

Юні патріоти з Великоберезнянщини  продемонстрували духовний та фізичний гарт, набули нових знань, що допоможе зробити правильний вибір у житті та стати гідними синами й дочками України.

Закриття та нагородження здійснювалося спільно для учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)  „Джура-2019: Самарська Січ” старшої вікової групи (15-17 років) та Збору активістів гри „Джура” „Школа джур козацьких”  середньої вікової групи (11-14 років) в м. Дніпро. Урочистою ходою  джурівці пройшлися центральною вулицею міста до парку, де розміщено найбільший пам'ятник Тарасу Шевченку в Україні.

Саме через козацький вишкіл, набуваючи військову вправність, опановуючи  військове мистецтво, формуються у молодого покоління українців найкращі риси воїнів-захисників та захисниць України.

За матеріалами відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації

22-07-2019