Новий освітній простір. Безбар’єрність

Новий освітній простір. Безбар’єрність

10 − 11 грудня 2021 року в м. Хуст департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації разом з  управлінням освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради за участі фахівців з інклюзивної та спеціальної освіти проведено семінар для директорів інклюзивно-ресурсних центрів і батьків дітей з особливими освітніми потребами „Новий освітній простір. Безбар’єрність”.

„Кожна дитина  має право на освіту і держава  здійснює важливі кроки щодо розбудови освітньої безбар’єрності, зокрема надає фінансову та законодавчу підтримку для розвитку інклюзивної освіти”, − зазначила директор департаменту Мар’яна Марусинець, звертаючись до учасників заходу.

У ході роботи семінару у жвавих дискусіях обговорено  питання упровадження інклюзії, співпраці між закладами, де організовано інклюзивне навчання, спеціальними закладами,  навчально-реабілітаційними центрами, що надають корекційно-розвиткові послуги дітям, та інклюзивно-ресурсними центрами.

Про роль батьків як активних учасників упровадження інклюзивного навчання йшлося під час панельної дискусії „Організація роботи з сім’ями, які виховують дітей з особливими освітніми потребами”. Кваліфіковані фахівці, залучені до цієї роботи,  надали психолого-педагогічну та методичну допомогу батькам у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку їхніх дітей.

         

13-12-2021