Олімпіада із французької мови завершила цикл олімпіадних випробовувань із іноземних мов

Олімпіада із французької мови завершила цикл олімпіадних випробовувань із іноземних мов

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 11 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, у якому взяли участь 24 учні 9 – 11 класів майже з усіх районів та міст Закарпаття.

Юні знавці французької мови черговий раз змогли продемонструвати свої знання, адже знання вже не однієї, а декількох іноземних мов – це обов’язкова вимога сьогодення. А олімпіади є одним із певних етапів виявлення мовних здібностей учнів та рівня їхньої мовної компетентності, інтелектуальних та творчих можливостей.

 Відкриваючи олімпіаду, Іваць О.М., заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності кандидат соціологічних наук, побажала творчій молоді успіхів у нелегких інтелектуальних випробуваннях, адже знання  іноземних мов відкривають широкі можливості у світ науки та знань.

На урочистому відкритті всі присутні поринули у світ чарівної французької мови, якою до учасників звернулася голова журі Кікало А.В., доцент кафедри французької мови та зарубіжної літератури ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат філологічних наук, викладач французької мови та Рацюк О.І., методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач французької мови, які теж побажали молодому поколінню успіхів, перемог і нових відкриттів!

Лише впевнена й успішна молодь здатна на рішучі вчинки!

 

11-01-2020