Освітні виставки „Сучасні заклади освіти” й „World Edu”

Освітні виставки „Сучасні заклади освіти” й „World Edu”

12 – 14 березня 2020 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).відбудуться Одинадцята міжнародна виставка „Сучасні заклади освіти” й виставка освіти за кордоном „World Edu”.

Організовує та проводить виставку Компанія „Виставковий Світ” за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Мета виставок: об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави й надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти й наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.

Програмою передбачено: презентацію діяльності закладів освіти, наукових установ, органів управління освітою, центрів щодо підвищення якості освіти, впровадження науково-технічних досягнень, сучасних трендів ІКТ; презентацію сучасних засобів навчання, обладнання, проектів, рішень, мультимедійного контенту для сфери освіти від українських і світових виробників; обговорення актуальних питань ефективної підготовки фахівців, розвитку національних і міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, освітнього середовища Нової української школи на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, дискусійних панелях; інформування учнів, студентів і їх батьків про умови прийому до закладів освіти в 2020 році, можливості навчання в Україні та за кордоном.

20-12-2019