,,Парад зірок” у „ПАДІЮНі”

,,Парад зірок” у „ПАДІЮНі”

Уже традиційно щороку 13 січня Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” влаштовує феєричну концертну            шоу-програму. Захід проводиться з участю вихованців різних гуртків палацу.

Цьогоріч проводжали Старий Новий рік і зустрічали Новий 2020 юні вокалісти, гімнасти, танцюристи та актори зразкового художнього колективу „Продюсерський центр „ПАДІЮНу”, народного художнього колективу Ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів”, гуртка „Художня гімнастика”.  

Унікальність  програми полягала у поєднанні різних стилів  та епох на одній сцені. Несподівано вокалісти палацу перевтілились у мегазірок світового рівня. Виступили зі своїми відомими хітами Мерелін Монро, Майкл Джексон, Джамала та багато інших.

Захопливі творчі номери   вкотре показали високий професійний рівень підготовки  „падіюнівців”. А постійний глядач отримав змогу не тільки  поринути у новорічно-казкову атмосферу, а  й стати  суддями у битві талантів. Кожен зміг віддати свій голос за улюбленого виконавця. Таким чином,  переможцями стали вокалісти Цино Балог – Майкл Джексон та Єлєна Головей, яка вдало перевтілилась у Джамалу.

У програмі  прозвучали пісні, що є популярними під час новорічних свят у різних країнах Європи та світу. Юні артисти доклали усіх зусиль, аби створити яскраве шоу для гостей свята. Захід подарував незабутні враження та безліч позитивних емоцій і став гарним початком цьогорічних творчих вечорів у „ПАДІЮНі”.        

Тож, Старий Новий рік  у палаці  зустріли, як завжди, – творчо та піднесено,  а концерт став своєрідним дарунком для закарпатців.

 

20-01-2020