При Закарпатській обласній державній адміністрації утворюється рада молодих вчених

При Закарпатській обласній державній адміністрації утворюється  рада молодих вчених

Рада молодих вчених є колегіальним виборним дорадчим органом, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів.

Запрошуємо молодих вчених закладів вищої освіти та наукових установ Закарпатської області із розрахунку по одному представнику від товариства молодих вчених долучитися до роботи у Раді. 

Заявки для участі в установчих зборах для формування Ради (ПІБ, дата народження, назва закладу вищої освіти, наукової установи та організацій, контактні дані: адреса електронної пошти, номер телефону) просимо надсилати на електронну адресу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації depon@carpathia.gov.ua та відповідальної особи Делеган-Кокайко Світлани Василівни svitlana.delehan-kokaiko@uzhnu.edu.ua. до 20 грудня 2021 року.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається лист, підписаний керівником закладу вищої освіти або товариства молодих вчених, які делегують своїх представників до ради, та витяги з протоколів зборів товариств молодих вчених про делегування представників для участі в установчих зборах.

Установчі збори щодо формування складу Ради відбудуться 23 грудня 2021 року об 11.00 у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації за адресою м. Ужгород, пл. Народна, 4.

19-11-2021