Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Закарпатської області

Про організацію освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти Закарпатської області

Станом на 15 жовтня 2020 року із 635 закладів загальної середньої освіти області 432 працюють у звичайному режимі, відповідно до структури навчального року, затвердженої, як це передбачено частиною четвертою статті  10 Закону України „Про повну загальну середню освіту”, педагогічною радою закладу освіти до початку нового навчального року. У цих закладах планові осінні  канікули розпочнуться в останній тиждень жовтня –  з 26 числа.

Разом з тим окремі школи вирішили використати можливості дистанційної форми, особливо у закладах освіти, де буде розміщено виборчі дільниці.

Водночас рекомендаціями, наданими Міністерством освіти і науки України, щодо внесення змін до структури навчального року і проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року включно скористалися педагогічні колективи 71 школи.

Рішення про проведення осінніх канікул у період з 19 по 30 жовтня ухвалили 57 закладів загальної середньої освіти. Натомість до цього часу вони працюють без змін.

Слід  зазначити, що учні 61 закладу загальної середньої освіти області навчаються за  семестровою формою, тому у планах роботи цих колективів проведення канікул восени не заплановано.  

Ще 14 закладів освіти прийняли рішення про проведення осінніх канікул в інші часові рамки.

15-10-2020