Професійні заклади освіти можуть безкоштовно доєднатися до платформи HUMAN Школа

Професійні заклади освіти можуть безкоштовно доєднатися до платформи HUMAN Школа

З першого вересня 2022 року заклади професійної освіти Закарпатської області можуть розпочати навчання на єдиній освітній платформі Закарпаття HUMAN.  24 травня відбулася презентація освітньої системи українського розробника „HUMAN” для керівників та освітніх працівників закладів професійної освіти Закарпаття. На цьому заході було продемонстровано можливості платформи для освітніх установ та узгоджено план впровадження інновації у освітній процес.

„Ми плануємо перевести всі ПТНЗ на навчання за допомогою цифрових носіїв, оскільки потребу в можливості організувати дистанційне навчання показали не лише пандемія, але й воєнні дії на території країни”, - зазначила Мар’яна Марусинець , директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

Так, освітнім працівникам закладів професійної освіти надається можливість пройти комплексне навчання з можливістю отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, на якому вони можуть здобути навички використання платформи. Зареєструватися вчителі та педагоги на курс можуть до 6 червня за посиланням: https://forms.gle/smPjco4JD4mLQUtX9

Систему „HUMAN” вже розпочали опановувати вчителі двохсот закладів освіти Закарпатської області. Загалом українською платформою користуються понад 2 250 закладів освіти по всій країні.

„Нашою компанією було вирішено надати унікальну пропозицію Закарпатській області - безкоштовне користування системою HUMAN терміном на три роки. Чому саме на цей період? За цей час Закарпатська область матиме можливість створити перший єдиний цифровий освітній простір, до якого зможуть долучитися всі заклади освіти, всіх рівнів. Таким чином, Закарпаття стане показовим регіоном, у якому всі освітні дані оцифровані та можуть бути переведені у візуалізовані графіки”, - прокоментувала співпрацю на презентації операційний директор компанії HUMAN Савенець Вікторія.

Напередодні було підписано Меморандум між департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та IT-компанією HUMAN, за яким усі заклади освіти області можуть упродовж трьох років користуватися платформою безкоштовно. Взаємодія створить умови для розвитку цифровізованого єдиного середовища Закарпаття.

25-05-2022