Він об’єднав 50 юних лідерів і лідерок учнівського самоврядування, випускників проєкту School of Resilience, активних старшокласників із Закарпаття, Львівщини, Івано-Франківщини та Чернігівщини.
Подія стала майданчиком для обговорення питань, які сьогодні найбільше цікавлять молодь – як обрати майбутню професію, розвинути свої лідерські якості, знайти можливості для якісного навчання, успішної самореалізації та кар’єрного старту вдома.
Такий форум у Чопській громаді за сприяння партнерів уперше організував випускник всеукраїнського проєкту School of Resilience, віцепрезидент обласного учнівського самоврядування – учень Чопського ліцею Артур Далекорій.
Учасників заходу привітали директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець і директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА Роман Молдавчук. Вони відзначили важливість розвитку молодіжного лідерства, міжрегіональної співпраці та створення умов для самореалізації молоді в громадах.
«Форум є яскравим свідченням того, що наша молодь мотивована, смілива, амбітна й готова ініціювати та проводити такі масштабні події. Важливо, що ви маєте бажання розвиватися й реалізовувати свій потенціал саме в Україні. Сьогодні для цього у вас є багато можливостей і повна підтримка з нашого боку», – наголосила Мар’яна Марусинець.
Під час заходу своїм досвідом навчання та перших кроків в обраній професії з учасниками поділилися студенти різних факультетів Ужгородського національного університету. Про можливості долучення до діяльності молрад розповіли представники Молодіжної ради при Закарпатській ОВА. Результати й плани своєї роботи також презентували представники обласного учнівського парламенту «Нове покоління».
У межах практичної частини учасники працювали в командах: виконували інтерактивні завдання, брали участь у профорієнтаційній грі та обговорювали власні ідеї майбутніх проєктів. Також вчилися розуміти свої сильні сторони та краще визначати власні професійні інтереси й можливості для розвитку.
Разом підтримуємо нашу молодь, яка впевнено будує власний шлях і не зупиняється на досягнутому.
За матеріалами Закарпатської ОВА