Ще один навчально-практичний центр відкрито на Закарпатті

Ще один навчально-практичний центр відкрито на Закарпатті

6 грудня 2019 року Закарпатську область з робочим візитом відвідала міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Серед пріоритетів Міністерства на найближчі роки  – зміни в галузі дошкільної освіти – її трансформація до потреб школи, пришвидшення реформ загальної середньої освіти у рамках реалізації Концепції „Нова українська школа”, побудова престижної та модерної професійної освіти.

Яким чином поставлені завдання реалізуються в області міністр мала можливість переконатися, відвідавши відповідні заклади освіти.

Так, у Свалявському професійному будівельному ліцеї Ганна Ігорівна  взяла участь у відкритті навчально-практичного центру з професій електротехнічного спрямування. Для модернізації та оновлення матеріально-технічної бази закладу, з метою підготовки електромонтажників та електромонтерів, які б задовольняли вимоги регіонального ринку праці та відповідали критеріям сучасних роботодавців, було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 630,0 тис. гривень. Крім того, для виконання ремонтних робіт використано кошти спеціального фонду закладу. Провести благоустрій території ліцею вдалося за кошти обласного бюджету.

Побачене і почуте від педагогічного та учнівського колективів переконливо доводить, зауважила міністр, що завдяки спільним зусиллям сьогодні це заклад професійної (професійно-технічної) освіти, де у навчально-виробничий процес упроваджуються інноваційні прийоми, де активно здійснюється заміна старих шаблонних освітніх моделей новими, нестандартними, творчими, прогресивними і водночас дієвими та адаптованими до сьогодення.

 

06-12-2019