Щодо проведення регіональних нарад-семінарів з вступної кампанії 2020 року

Щодо проведення регіональних нарад-семінарів з вступної кампанії 2020 року

Міністерство  освіти  і  науки України  проведе серію регіональних нарад-семінарів щодо організації вступної кампанії 2020 року. Відповідний наказ був підписаний Міністром освіти і науки Ганною Новосад (наказ МОН України 05.12.2019 № 1516 „Щодо проведення регіональних нарад-семінарів”).

Наради відбудуться з 9 до 17 грудня в 6 містах. Зокрема для представників закладів вищої освіти Закарпатської області нарада-семінар  відбудеться 17 грудня 2019  року у м. Львів (Український католицький університет, центр Шептицького, вул.Козельницька, 2). У регіональних нарадах-семінарах з питань проведення вступної кампанії 2020 року повинні взяти участь проректори (заступники директорів), відповідальні секретарі приймальних комісій та адміністратори Єдиної державної електронної бази з питань освіти закладів вищої  освіти та наукових установ, що здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора філософії усіх форм власності та сфери управління.       

Під час зустрічей представники МОН України роз’яснюватимуть основні положення та зміни в Умовах прийому на 2020 рік, а також відповідатимуть на запитання щодо проведення вступної кампанії наступного року.

06-12-2019