Школярка з Закарпаття виборола "срібло" Європейської математичної олімпіади для дівчат

Школярка з Закарпаття виборола

Європейська математична олімпіада для дівчат (EGMO) – це міжнародне математичне змагання, подібне за стилем до Міжнародної математичної олімпіади. Країни-учасниці представляють команди, які складаються з чотирьох дівчат-математиків шкільного віку. EGMO 2021 планувалося провести в Грузії, але відбулася дистанційно через пандемію COVID-19. Усі учасники змагань змагалися у своїй країні, а бали присуджували члени журі олімпіади.

Цього року участь у EGMO 2021 взяли участь 55 країн світу (з них 37 європейських). Команду України представляли киянки Ліза Горох, Соня Рябчун, Роксолана Іванчук та наша закарпатка Кароліна Сусол.

ВІТАЄМО їх з успішним виступом!!! Дівчата вибороли п’яте загальнокомандне місце – три срібні та одну бронзову медалі.

Вперше за історію Закарпаття Кароліна Сусол, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, представляла Україну на такому величному змаганні та здобула срібну медаль. Дякуємо Лешко Олені Вікторовні, вчителю математики Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, за наполегливу працю та ґрунтовні знання Кароліни. Слід відмітити велику роботу професора Рубльова Богдана щодо організації олімпіади. Бажаємо їм подальших здобутків.

21-04-2021