У День Святого Миколая відбулося запалення вогнів головної новорічної ялинки

У День Святого Миколая відбулося запалення вогнів головної новорічної ялинки

19 грудня 2019 року, у День Святого Миколая, на площі Народній в м. Ужгород відбулося запалення вогнів головної обласної новорічної ялинки. Найбільше цього свята очікували діти, адже вони цілий рік були слухняними у поведінці, старанними у справах і сумлінними у навчанні, щоб з вдячністю отримати подарунок від Святого Миколая.

Усього учасниками новорічного свята стали 450 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, обдаровані діти з усіх міст та районів області. Для кожного з них організатори підготували солодкі новорічні подарунки.

Під час святкування головним його учасникам було запропоновано змістовну культурну програму. Працівники департаменту освіти і науки облдержадміністрації радо зустрічали та запрошували дітей до пригощання святковим обідом.

У Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв організовано перегляд новорічної вистави.

Після вистави святкування продовжилося біля встановленої на площі Народній головної обласної новорічної ялинки. Усіх присутніх привітали зі святом голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко та голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Керівники краю у кращих закарпатських традиціях побажали усім присутнім гарно та в злагоді зустріти і провести усі прийдешні новорічно-різдвяні свята.

Театралізовані виступи творчих колективів Закарпатського академічного театру ляльок та Ужгородського інституту культури і мистецтв наближали головну подію дня.

Кульмінацією обласного свята стало запалення Святим Миколаєм вогнів новорічної ялинки.

Весела новорічна атмосфера, багато щасливих облич, веселий дитячий сміх та щирі святкові привітання – все свідчило про швидке наближення новорічних та різдвяних свят.

19-12-2019