У м.Ужгород стартує „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС - 2019”

У м.Ужгород стартує „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС - 2019”

З 25 до 27 жовтня 2019 року в м.Ужгород відбудеться міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС – 2019” на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Закарпатської обласної державної адміністрації та з організаційно-методичним супроводом Українського державного центру позашкільної освіти.

Сьогодні о 17 годині на площі Театральній пройде урочиста хода учасників та гостей „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС – 2019”, після чого відбудуться церемонія відкриття фестивалю, концертна програма та розважальне шоу.

Хореографічні здібності та виконавську майстерність дитячих танцювальних колективів-учасників „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС – 2019” оцінюватиме фахове міжнародне журі, очолюване народною артисткою України, директором та художнім керівником Дитячої хореографічної школи при Національному академічному ансамблі танцю України ім. П. Вірського Валентиною Вантух та за участі знаних хореографів Тимура Олджича (Словацька Республіка), Ольги Толвай та Олени Камінської (м. Ужгород).    

Дитячий танцювальний фест, що традиційно відбувається на різноманітних танцювальних майданчиках та локаціях в м. Ужгород, збирає найкращих танцюристів як з України так і з Європи.

Щорічно у фестивалі беруть участь декілька десятків колективів, які змагаються у різних  вікових категоріях  та номінаціях. Відповідно, конкуренція чимала, неабиякі емоції, переживання, радість і дух спортивної напруги панують на фестивалі.

Цього року у зазначеному культурно-масовому евенті візьмуть участь 45 колективів із 13 областей України та колективи з Польщі, Словаччини і міста Тераспіль (Придністровська Республіка). Крім конкурсної програми, учасники братимуть участь у майстер-класах від відомих хореографів. Упродовж цих  днів на гостей фестивалю чекатимуть  цікаві екскурсії, на яких вони матимуть змогу ознайомитися з пам’ятками історії та культури обласного центру.

Гала-концерт та нагородження переможців „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС – 2019”  відбудеться 27 жовтня  на сцені „ПАДІЮНу”.

 За матеріалами ПАДІЮН

25-10-2019