У Закарпатській області 74 випускники склали НМТ на 200 балів

У Закарпатській області 74 випускники склали НМТ на 200 балів

З трьох предметів максимальний результат показали 2 учнів. Це випускники Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради та Мукачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Мукачівської міської ради Закарпатської області, повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець.

9 учасників склали національний мультипредметний тест на найвищий бал з двох предметів, ще 63 – з однієї навчальної дисципліни.

«Найкращі результати в основній сесії показали з математики 27 випускників, української мови – 25, англійської мови – 18, історії України – 10, біології – 6 та з хімії – 1 одинадцятикласник. Найбільше двохсотбальників цього року маємо в Ужгородській, Мукачівській, Берегівській, Тячівській і Виноградівській територіальних громадах», – зазначила Мар’яна Марусинець.

Також директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА додала, що цьогоріч в основній сесії національного мультимедійного тесту в Закарпатській області взяли участь 7978 осіб, що складає 94% від загальної кількості зареєстрованих.

За матеріалами Закарпатської ОВА

03-07-2023