У закладах освіти Міжгірського району вшанували пам’ять учасника анитерористичної операції Василя Росохи

У закладах освіти Міжгірського району вшанували пам’ять учасника анитерористичної операції Василя Росохи

22 лютого 2020 року в Негровецькому навчально-виховному комплексі ,,Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені Василя Росохи Міжгірської районної ради під гаслом,,Пам’ятаємо! Герої не вмирають!”, відбулися заходи з вшанування пам’яті Василя Росохи, учасника антитерористичної операції.  Участь у заходах взяли мама Василя Росохи Олена Василівна, ветерани АТО Міжгірського району, учні Негровецького НВК, Колочавської та Горбівської загальноосвітніх шкіл.

Директор Негровецького НВК Ярема В.В., заступник з навчально-виховної роботи Ярема І.І., педагог-організатор Лугош В.В. організували у закладі освіти перегляд відеоматеріалів та підготували презентацію про життя і бойовий шлях Василя Росохи, який п’ять років тому, 22 лютого      2015 року, загинув, героїчно захищаючи нашу Батьківщину, але пам’ять про його подвиг буде вічна. На життєвому досвіді Василя Росохи та його моральних цінностях виховуватиметься молоде покоління, для багатьох він – герой-захисник – став прикладом мужності, сили духу, самопожертви, щирості та жаги до життя.

Долучилися до проведення меморіальних заходів волонтери Валерій Попович та його дружина, які привезли та інсталювали виставку-меморіал ,,Пам’ятаємо про загиблих, піклуємось про живих”. На стендах виставки зібрано інформацію про учасників бойових дій, ветеранів АТО Тячівського, Хустського і Міжгірського районів.

Координатором з волонтерської та інформаційної підтримки цього заходу став вчитель Негровецького НВК Іван Гавриль.

Учні та педагогічні працівники Синевирського, Колочавського, Горбівського, Негровецького та Мерешорського закладів загальної середньої освіти взяли участь в акції з підтримки захисників України – підготували для них гостинці та малюнки, які волонтер Валерій Попович незабаром відвезе нашим землякам, які боронять нашу державу від російської агресії на Сході України.

За матеріалами Негровецького НВК

Міжгірський район

24-02-2020