У ЗІППО проходить підготовка учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

У ЗІППО проходить підготовка учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

24 лютого 2020 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочато відбірково-тренувальні збори для поліпшення підготовки переможців ІІІ (обласного) етапу до участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, правознавства, математики, астрономії, хімії, біології, економіки, інформаційних технологій, трудового навчання (технології), російської мови і літератури.

Усього до участі у тренувальних зборах запрошено 93 учні 7 – 11 класів, які згідно з програмою проведення зазначеної підготовки з 24 до 28 лютого старанно, впевнено та наполегливо працюватимуть над завданнями, удосконалюючи свою майстерність та здобуваючи нові компетентності з визначених навчальних предметів. Юні інтелектуали ставлять перед собою амбітні завдання – належним чином продемонструвати свої знання і здобути перемогу у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

За словами фахівців, які здійснюють підготовку учнів, запрошені учасники відбірково-тренувальних зборів мають великий потенціал, запал та енергію, постійно прагнуть до нових успіхів та звершень, не втрачають інтересу до всього нового й незвіданого.

Під час зборів розумники Закарпаття отримають не тільки нові знання з улюблених предметів, а й позитивні емоції від спілкування у колі однолітків, наснагу здобувати додаткові компетентності.

25-02-2020