Учні перших класів Закарпатської області отримали ігрові набори LEGO Play Box

Учні перших класів Закарпатської області отримали ігрові набори LEGO Play Box

У рамках реалізації Концепції „Нова українська школа”, спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation Закарпатська область безоплатно отримала ігрові набори LEGO Play Box.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.11.2020 № 1442 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької областей ігровими наборами LEGO Play Box” департаментом  отримано та 22 – 23 грудня 2020 року роздано місцевим органам управління освітою 1371 ігровий набір.

Одним із завдань, які ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності, є розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Гра – це ефективний метод навчання, що дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета.

Набори відкриють цілий комплекс можливостей для розвитку у дітей мислення, мовлення, уваги, оперативної пам’яті, самоконтролю, ментальної гнучкості. Слід відзначити, що гра з ЛЕГО спрямована на розвиток здатності співпрацювати у команді, співпереживати за результат спільної праці, вміння слухати однолітків та долучатися до їх ідей і пропозицій.

 

24-12-2020