Уперед за перемогою!

Уперед за перемогою!

Томас Фуллер, історик, казав: „Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники”.

Традиційно в останній тиждень лютого педагоги Закарпаття демонструватимуть свій досвід і знання у регіональному турі всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020”, виборюватимуть звання найкращого у номінаціях та можливість представляти область у всеукраїнському етапі конкурсу.

25 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти  розпочато педагогічний марафон, у якому візьме участь: 9 учителів у номінації „Зарубіжна література”, 8 – у номінації „Історія”, 10 педагогів у номінації „Образотворче мистецтво”, 12 – у номінації „Початкова освіта” та 7 учителів у номінації „Хімія”.

На конкурсантів упродовж трьох днів чекають нелегкі випробування. Першого дня вони пройдуть комп’ютерне тестування, виконають практичні роботи та презентують методичний експромт. За результатами оцінювання буде відібрано кращі п’ятірки у номінаціях.

26 лютого на них чекає жеребкування щодо вибору тем уроків та черговості їх проведення. А 27 лютого учасники зможуть продемонструвати свою педагогічну майстерність, провівши урок в одному із закладів загальної середньої освіти м. Ужгород.

За матеріалами Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

26-02-2020