Увага! Розпочався Конкурс дитячого малюнку ,,Намалюй свою ,,МРІЮ”

Увага! Розпочався Конкурс дитячого малюнку ,,Намалюй свою ,,МРІЮ”

Державний концерн ,,Укроборонпром” за підтримки Офісу Президента України з нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова ініціював проведення серед дітей і молоді України Конкурсу дитячого малюнку ,,Намалюй свою ,,МРІЮ”.

Зазначений захід організовано з метою популяризації видатної постаті українського літакобудування Олега Антонова та професії авіаконструктора, реалізації творчих здібностей дітей.

В області зазначений творчий конкурс проводитиметься на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який і здійснюватиме його загальну координацію. У рамках конкурсу, що проходитиме в чотири етапи, відбудуться тематичні інформаційні, виховні, освітні заходи, присвячені популяризації досягнень української авіації та літакобудування.

З 2 до 30 квітня проводитиметься обласний конкурсний відбір дитячих малюнків у трьох вікових категоріях: молодшій (6 – 9 років), середній (10 – 13 років) та старшій (14 – 18 років). Кращі творчі роботи буде надіслано для участі у фінальному етапі конкурсу ,,Намалюй свою ,,МРІЮ”.

Запрошуємо до участі у конкурсі ,,Намалюй свою ,,МРІЮ” зацікавлених осіб з числа вихованців гуртків за напрямом художньої творчості закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, просимо надсилати тематичні малюнки для участі в обласному конкурсному відборі до Закарпатського центру науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою: м. Ужгород, вул. Будителів, 1;

тел.: (0312) 61-30-10;                         

e-mail: zakocnttum@ukr.net.

01-04-2021