Великий успіх Крістіана Ремецкі, вихованця ЗОЦНТТУМ

Великий успіх Крістіана Ремецкі, вихованця ЗОЦНТТУМ

Українською асоціацією повітряних зміїв підбито підсумки Всеукраїнського відкритого конкурсу ,,Зоряний Кайт 2019”. Першу премію присуджено вихованцю Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Крістіану Ремецкі.       

Керівник гуртка, у якому займається юний конструктор, Василь Якимович розповів, що учасниками Всеукраїнського відкритого конкурсу ,,Зоряний Кайт 2019” є діти віком 14-18 років, а переможців визначає міжнародне журі, сформоване з визнаних і досвідчених фахівців у цій сфері.

Зазначений конкурс проходив у рамках підготовки до чемпіонату світу, який цього року планується провести у Херсонській області за участі збірних з 51 країни. Конкурс був заочний, для участі у ньому потрібно було надіслати організаторам розроблений проект, відгук наукового керівника та ще низку різних документів. А його результати були оприлюднені на офіційній сторінці Української асоціації повітряних зміїв. Саме звідти й стало відомо про великий успіх Крістіана.

Сам лауреат першої премії каже, що перемогу йому принесла модель повітряного змія „Дозорець-імператор”. А до цього він будував різні види цих повітряних апаратів, починаючи з найпростіших плоских, коробчастих, до пілотажних за готовими схемами, запропонованими керівником авіагуртка. Лише після набуття певного досвіду вирішив самостійно розробити модель експериментального кайта. Початкову схему доводилося переробляти кілька разів, довго виготовляв ескізи, шукав потрібні матеріали.

Крістіан вважає свій виріб простим, економічним та екологічним, оскільки для виготовлення використовував тільки екологічні матеріали.

Неабиякий успіх Крістіана Ремецкі у Всеукраїнському відкритому конкурсі ,,Зоряний Кайт 2019” є свідченням того, що для реалізації творчих можливостей немає меж. У закладах позашкільної освіти створено умови для надання якісних освітніх послуг, тут кожен вихованець, обравши для себе улюблений напрям, може розвивати свої творчі здібності, отримуючи теоретичні знання та практичний досвід для формування необхідних життєвих навичок. 

06-02-2020