Виборювали звання кращих

Виборювали звання кращих

Завершився другий день фахових випробувань регіонального туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020”. Підбиття підсумків відбіркового етапу конкурсу, оголошення кращих п’ятірок учасників у номінаціях та проведення жеребкування – вибір тем уроків та черговість проведення – відбулося у теплій та дружній атмосфері. Виконання народним  хором інтелігенції міста Ужгород „Кредо” (художній керівник – Ярослав Кирлик, директор Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області) духовного гімну України „Молитва за Україну” додало конкурсантам упевненості у силах, а жартівлива пісня „Чиє ж то поле не оране” створила  атмосферу доброзичливості і піднесеності. Оголошували учасників фіналу голови журі у номінаціях.  

У другий конкурсний день кращі з кращих демонстрували майстер-класи, методичні практикуми, експерименти та проєкти. Інтелектуальний марафон був нелегкий і тим самим цікавий та насичений.

Фіналісти проводитимуть уроки у п’яти закладах освіти Ужгорода – лінгвістичній гімназії імені Т.Г. Шевченка (номінація „Зарубіжна література”), Ужгородській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів  № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського (номінація „Історія”), Ужгородській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (номінація „Образотворче мистецтво”), навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад „Престиж” (номінація „Початкова освіта”), класичній гімназії Ужгородської міської ради (номінація „Хімія”).

Участь у конкурсі – це уже перемога, яка веде до самопізнання та самовдосконалення. Цього вимагає суспільство і час, на цьому будується сучасний урок, який є твором мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.

Урочисте оголошення результатів фінального етапу відбудеться 27 лютого у „ПАДІЮНі”.

За матеріалами Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

27-02-2020