Відбулася олімпіада з української мови для учнів шкіл з навчанням мовами нацменшин

Відбулася олімпіада з української мови для учнів шкіл з навчанням мовами нацменшин

27 січня 44 учні 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською та румунською  мовами взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.

Особливість цієї олімпіади в тому, що вона проходить тільки на Закарпатті. Її мета – підтримка престижу державної мови серед національних меншин краю. Брати участь у подібних змаганнях і відповідально, і почесно, адже відмінне володіння державною мовою засвідчує шану і повагу до держави, в якій живеш.

Учасників привітали голова журі Гнаткович Т.Д., заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, Опачко О.І., завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, секретар оргкомітету Райхель Г.Є., методист кабінету координаційно-методичної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Побажали успіхів, упевненості у власних силах для вирішення всіх поставлених завдань.

28-01-2020